Pabėgimo kambarys „Find a way out“

Pasinerk į galvosūkių pasaulį

Mėgsti nestandartinius iššūkius? Esi kūrybingas ir sumanus? O gal tiesiog nori pramankštinti smegenis ir linksmai praleisti laiką? Jeigu teigiamai atsakai nors į vieną šių klausimų – nedelsk ir išbandyk vieną įdomiausių pabėgimo kambarių Kaune ir visoje Lietuvoje!

Pabėgimo kambarys – policijos areštinė

Pabėgimo metu turėsite įsijausti į neteisėtai apkaltinto nusikaltimu žmogaus rolę, kurį į areštinę uždaręs korumpuotas policininkas slepia Jūsų nekaltumą patvirtinančius įrodymus. Jūsų tikslas – per vieną valandą surasti reikiamus įkalčius pabėgimo kambariu tapusioje policijos areštinėje ir iš jos ištrūkti. Nesėkmės atveju – grįžus policijos pareigūnams, būsite teisiami ir kalinami.

Pabėgimo kambarys, skirtas 2-6 žaidėjų komandai, kuriame pasitelkus logiką, pastabumą ir komandinį darbą reikia išspręsti paslėptas užduotis ir per 60min. išeiti iš užrakinto kambario ir užtikrinti, kad visi žaidėjai liktų nustebinti ir patirtų tik geriausias emocijas.

Find a way out“ – pabėgimo kambary naudojama daug elektroninės įrangos, tad visas žaidimas tampa įdomesnis ir modernesnis. Todėl iš kambario pabėgti gana sunku. Žinoma, pasitelkus pastabumą, žinias ir geriausių draugų pagalbą, mes žinome, kad Jums pavyks įveikti visus galvosūkius.

„Find a way out“ – pabėgimo kambarys  yra nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas geriausių draugų kompanijai ar šeimynai. Taip pat, tai nuostabi vieta įmonės darbuotojams, nes pas mus galima išmokti dirbti komandoje ir dar geriau pažinti kolegas.

„Find a way out“ – pabėgimo kambarys yra pritaikytas ir įvairioms Jūsų šventėms – gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams ar kitoms Jūsų šventėms.

Mūsų tikslas – tapti pačiu moderniausiu ir unikaliausiu pabėgimo kambariu Lietuvoje. Mes norime kad mūsų kambariai būtų kuo modernesni ir unikalesni.

Atsibodo ta pati rutina? Ir vėl nebežinai ką veikti? Nelauk ir susisiek su mumis +37064490004. „Find a way out“ komanda UŽTIKRINS gerai praleistą laiką ir geras emocijas.

Daugiau informacijos apie mūsų pabėgimo kambarius galite rasti čia.

Nepamirškite mūsų sekti Facebook